DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ U NAS?

Rynek oferuje tysiące kursów językowych, ale jak wybrać ten najlepszy?


DOWIEDZ SIĘ czy szkoła oferuje przygotowanie do uzyskania certyfikatów międzynarodowych np.FCE- my wykazujemy stuprocentową zdawalność.


POROZMAWIAJ ze słuchaczami czy dysponujemy bogatą biblioteką z książkami i czasopismami w językach obcych


SPRAWDŹ co jest wliczone w cenę- dostęp do słowników, czasopism,  tablic interaktywnych, dvd, internetu, konsultacje z lektorem, zniżki za kontynuację, gratisowe indywidualne powtórki przed ustnym  egzaminem maturalnym


UPEWNIJ SIĘ kto uczy naszych słuchaczy-wszyscy lektorzy w naszym Centrum posiadają dyplom ukończenia studiów filologicznych i certyfikat ukończenia kursu metodycznego oraz kursu pedagogicznego. Na bieżąco uczestniczymy w warsztatach metodycznych w kraju i za granicą ( m. in. Warszawa 2010/2011,2012-2015,  Dublin 2012)Mamy w naszej kadrze konsultantów metodycznych, którzy szkolą nauczycieli na terenie całej Polski i ściśle współpracują z wydawnictwem językowym.


POCZUJ komfort nauki - pracujemy w grupach od 3 do 9 osób co przynosi najlepsze efekty, zapewniamy możliwośc zmiany grupy nawet po przeprowadzeniu testu kwalifikacyjnego.


ZASTANÓW SIĘ nad metodą nauczania- wykorzystujemy metodę komunikacyjną, aranżujemy projekty dramowe( patrz wydarzenia), korzystamy z orginalnych materiałów telewizyjnych czy radiowych. Docieramy do słuchowców, wzrokowców kinestetyków i dyslektyków. 


PAMIĘTAJ - znajomośc języka obcego ułatwia znalezienie dobrej pracy czy zdania egzaminu a często bywa tego warunkiem.