NASZE CENTRUM


WITAMY W CENTRUM EDUKACYJNYM "NA JĘZYKACH"

 

Pracujemy dla tych wszystkich, którzy pragną uczyć się języków obcych, wspomóc własne zdrowie lub po prostu miło spędzić czas w przyjaznej atmosferze.


Oprócz wsparcia doświadczonych nauczycieli zarówno polskich jak i anglojęzycznych, udostępniamy Ci pokój audiowizualny, poczekalnię językową dla opiekunów, salę do ćwiczeń Tai Chi Chuan i przytulne salki lekcyjne. Mamy nadzieję, że domowy wystrój wnętrz będzie sprzyjał pogłębianiu wiedzy oraz dobrej zabawie.


Jeśli zaczynasz swą przygodę z językiem obcym, pomożemy Ci wypowiedzieć pierwsze słowo niezależnie od wieku.

Naszych najmłodszych uczniów motywujemy do nauki poprzez zabawę. Wszystkim gwarantujemy zdobywanie wiedzy bez kompleksów i relaks.


Będąc nauczycielami i zbierając doświadczenia w pracy z dziećmi, młodzieżą szkolną i dorosłymi mieliśmy okazję wypróbować wiele metod nauczania w różnych placówkach oświatowych.
Bogatsi o te doświadczenia rozumiemy, że do  każdego ucznia należy podejść indywidualnie, starać się go zrozumieć i wykorzystać jego potencjał. Już na początku naszej drogi zawodowej planowaliśmy stworzyć niepowtarzalne miejsce, gdzie każdy uczeń czułby się wyjątkowy.
Obecnie spełniamy nasze marzenia, a Wam dajemy możliwość skorzystania z nauki i relaksu w nietypowym miejscu.
Dysponujemy  budynkiem, położonym w samym centrum miasta z pięcioma komfortowo wyposażonymi salami, w których zapewniamy lepsze warunki niż  tradycyjna szkoła.

Jesteśmy głęboko przekonani , że nauka jest przyjemnością a na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest za późno:)

Artykuły